JUDr. Martin Čeman

Advokátska kancelária v Spišskej Novej Vsi

Pamätajte, že slová starého rímskeho príslovia „ignorantia juris non excusat“, teda že „neznalosť zákona neospravedlňuje“, v dnešnej uponáhľanej dobe platia dvojnásobne a preto vždy dôkladne zvážte potrebu právnej pomoci.
S úctou
JUDr. Martin Čeman

Advokácia, ako životné poslanie

Mojím poslaním je advokácia, vďaka ktorej pomáham svojim klientom obhajovať  a chrániť ich práva a záujmy v súlade s Ústavou SR, ústavnými zákonmi, so zákonmi a s inými všeobecne záväznými právnymi predpismi.

Právna pomoc pre každého

Mojimi klientmi sú fyzické i právnické osoby, ktorým pomáham riešiť širokú škálu ich každodenných právnych problémov ako aj mimoriadnych osobných, rodinných, pracovných, obchodných a iných situácií, vyžadujúcich právnu pomoc.

Množstvo vyriešených prípadov

Viac ako 10-ročné skúsenosti mi pomáhajú zhodnotiť vaše šance na úspech, dohodnúť sa na spoločnom postupe a dosiahnuť výsledok, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám a možnostiam.

Ako pracujem

Moja práca sa vyznačuje efektívnosťou a precíznosťou právnych služieb. Analýza vášho sporu a jeho správne právne posúdenie spolu s návrhom dôkazov na preukázanie vašich tvrdení je základom úspešného riešenia. Som vždy odhodlaný dotiahnuť veci do konca.

Máte právny problém?

V prípade, ak máte akýkoľvek právny problém, ktorého riešením si nie ste istý, neváhajte a zastavte sa osobne v mojej advokátskej kancelárii alebo ma kontaktujte telefonicky, resp. elektronickou poštou.

Verím, že spoločne nájdeme riešenie vašich problémov.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.

gtag('event', 'page_view', { page_title: O nás, page_location: 'https://www.advokatsnv.com/advokat-snv' });