Preskočiť na hlavný obsah

JUDr. Martin Čeman

Advokátska kancelária v Spišskej Novej Vsi

Pamätajte, že slová starého rímskeho príslovia „ignorantia juris non excusat“, teda že „neznalosť zákona neospravedlňuje“, v dnešnej uponáhľanej dobe platia dvojnásobne a preto vždy dôkladne zvážte potrebu právnej pomoci.
S úctou
JUDr. Martin Čeman

Advokácia, ako životné poslanie

Mojím poslaním je advokácia, vďaka ktorej pomáham svojim klientom obhajovať  a chrániť ich práva a záujmy v súlade s Ústavou SR, ústavnými zákonmi, so zákonmi a s inými všeobecne záväznými právnymi predpismi.

Právna pomoc pre každého

Mojimi klientmi sú fyzické i právnické osoby, ktorým pomáham riešiť širokú škálu ich každodenných právnych problémov ako aj mimoriadnych osobných, rodinných, pracovných, obchodných a iných situácií, vyžadujúcich právnu pomoc.

Množstvo vyriešených prípadov

Viac ako 10-ročné skúsenosti mi pomáhajú zhodnotiť vaše šance na úspech, dohodnúť sa na spoločnom postupe a dosiahnuť výsledok, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám a možnostiam.

Ako pracujem

Moja práca sa vyznačuje efektívnosťou a precíznosťou právnych služieb. Analýza vášho sporu a jeho správne právne posúdenie spolu s návrhom dôkazov na preukázanie vašich tvrdení je základom úspešného riešenia. Som vždy odhodlaný dotiahnuť veci do konca.

Máte právny problém?

V prípade, ak máte akýkoľvek právny problém, ktorého riešením si nie ste istý, neváhajte a zastavte sa osobne v mojej advokátskej kancelárii alebo ma kontaktujte telefonicky, resp. elektronickou poštou.

Verím, že spoločne nájdeme riešenie vašich problémov.

Vážime si vaše súkromie

Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.

gtag('event', 'page_view', { page_title: O nás, page_location: 'https://www.advokatsnv.com/advokat-snv' });