Preskočiť na hlavný obsah

Výsledky a referencie

Stovky právnych prípadov a hlavne spokojní klienti sú zárukou mojej precíznej práce.

“S pánom Čemanom je vždy spolupráca na profesionálnej úrovni od začiatku, počas celého procesu až do konca. Osobne nemám dôvod hľadať alebo skúšať iných právnikov. Som veľmi spokojný.”

“Veľmi ľudský prístup, dôvera a ochota na najvyššej úrovni. Dokáže poradiť v rôznych situáciách a navrhnúť najvhodnejšie kroky. Rozhľadený človek s bohatými skúsenosťami. Jeho prioritou je vaša spokojnosť s výsledkom a nie vaše peniaze.”

“So službami advokátskej kancelárie, sme maximálne spokojní už 12 rokov. Či už ako firemní klienti, alebo aj ako súkromné osoby. JUDr. Martin Čeman, jeho hlavnými atribútmi z našich skúseností sú, seriózny prístup, spoľahlivosť, dôslednosť, cieľavedomosť, vytrvalosť, dôveryhodnosť a diskrétnosť.”

"Ďakujeme veľmi pekne za rýchle vyriešenie nášho problému. S právnym poradenstvom sme boli spokojní, oceňujeme ľudský prístup a ochotu pomôcť a samozrejme odbornosť."

"Seriózny, spoľahlivý odborník vo svojom fachu. Výborný advokát." 

“Spoločnosť HA - UZ market s.r.o. môže len kladne zhodnotiť spoluprácu s JUDr. Martinom Čemanom. V rámci našej spolupráce bol JUDr. Martin Čeman vždy pripravený nám poskytnúť náležitú právnu radu a viackrát nás zastupoval v rámci mimosúdnych a súdnych konaní s pozitívnym výsledkom pre našu spoločnosť.”

"Maximálna spokojnosť s právnymi službami, profesionálne vystupovanie, vrelo odporúčam."

"Veľmi som bol spokojný s profesionálnym a flexibilným prístupom, korektné jednanie na úrovni s pánom advokátom, všetko vysvetlí, stará sa o klienta. Mám len dobrú skúsenosť, môžem odporučiť."

“Spoločnosť Fintex, s.r.o. dlhodobo využíva právne služby JUDr. Martina Čemana a sme veľmi spokojní s jeho prácou. V prípade akéhokoľvek právneho problému vie promptne stanoviť možnosti jeho riešenia a po ich zvážení navrhnúť najlepšie možné riešenie danej situácie.“ 

"Profesionálny právny servis, promptná komunikácia, "ľudský" prístup. Vrelo odporúčam."

"Môžem len odporučiť, veľmi ľudský prístup a ochota. U mňa sa jednalo o rozvodové konanie, bola som veľmi spokojná a celý rozvod prebehol rýchlo a bez komplikácií."

“Naše družstvo bolo a je veľmi spokojné s prácou advokáta JUDr. Martin Čemana. Na základe jeho právnych posúdení a zastupovaní bolo družstvo úspešné zatiaľ vo všetkých súdnych konaniach. Oceňujem jeho ochotu vždy sa snažiť promptne riešiť aktuálny právny problém alebo spor s cieľom dosiahnuť vopred dohodnutý výsledok s minimálnymi nákladmi.”

"Som veľmi spokojný, môžem len odporučiť, veľká spokojnosť. Ďakujem "

"Maximálny profesionál s ľudským prístupom. Časovo flexibilný, proste super služby. Ďakujem"

“Obec Zbudské Dlhé je spokojná s kvalitou poskytovaných právnych služieb JUDr. Martinom Čemanom, ktorý pre nás vykonáva dlhodobé právne poradenstvo v mnohých oblastiach správneho práva a vždy nám vedel poskytnúť právne rady v rámci aktuálnych právnych problémov obce.” 

"Som rada a šťastná že som takého človeka stretla, šikovný a múdry a veľké ďakujem mu za všetko, čo pre mňa urobil"

“Ak hľadáte spoľahlivé a aj dlhodobé právne služby, jednoznačne odporúčame spoluprácu s JUDr. Martinom Čemanom.”

"Perfektný právnický prístup. Jednoznačne odporúčam."

"Nemôžem nič vytknúť. Veľmi precízne posúdený môj právny problém spolu s poskytnutím optimálneho riešenia. Nakoniec som sa rozhodla pre právne zastupovanie v celom konaní a neľutujem, lebo som bola úspešná a vyhrala konanie a tým pádom aj vyriešila svoj problém. Veľmi pekne ďakujem za pomoc. "

"Kvalitné služby a profesionálny prístup. Odporúčam."

"Najlepší vo svojom obore."

Vážime si vaše súkromie

Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.

gtag('event', 'page_view', { page_title: Referencie, page_location: 'https://www.advokatsnv.com/vysledky-referencie' });